Lütfen bağış tipini seçiniz
  


VEKALETEN KURBAN BAĞIŞI

      Et Balık Kurumunun Kombinalarında kesimi yapılan vekaleti alınan kurbanlarınız 800 gr’lık konserve yapılarak Türk Kızılayı şubeleri tarafından gerçek ihtiyaç sahiplerine yılın belirli zamanlarında gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan konservelerle, kurbanın bereketi yıl boyu sürüyor.

   Bağışınızın dağıtılmasını istediğiniz il,ilçe ile ilgili şeçimlerinizi mesaj veya bilgilendirme bölümüne not olarak yazarsanız Türk Kızılayı Şubelerince istediğiniz yerdeki istediğiniz kişiye dağıtımı yapılacaktır.

TÜRK KIZILAYI Konak Şubesi 

Ziraat Bankası Bayraklı Şubesi TR31 0001 0008 0365 6862 8350 01

*2016 Kurban Vekalet bedeli Yurt İçi 740 TL'dir. Ayrıca 4 taksit imkanı da sağlanmaktadır.

      Adres belirten tüm bağışçılarımıza teşekkür belgesi ile geri dönüş yapılmaktadır. Siz de Türk Kızılayı’na yapacağınız kurban bağışlarınız kuralına uygun olarak kesiliyor, amacına uygun olarak konserveleniyor ve tüm bir yıl boyunca ihtiyaç sahiplerinin sofrasında yer alıyor.

İyilik Sınır Tanımıyor

Türk Kızılayı'na yurt dışı için de kurban vekaleti verebilir, bu Kurban Bayramı'nda dilerseniz sınırların ötesindeki mazlumlara da ulaşabilirsiniz. Yardımlarınız sayesinde Somali, Etiyopya, Cibuti, Bangladeş, Kenya, Pakistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Karadağ, ve Bosna Hersekte'ki ihtiyaç sahiplerinin sofrası da mutlulukla dolsun.

*2016 Kurban Vekalet bedeli Yurt Dışı 475 TL


Tekin Akkoyun
Yönetim Kurulu Başkanı